קבל את תמונותך מודפסות על החומרים הטובים ביותר
העלאת תמונות בצורה נוחה ויעילה
רישום לאתר פיתוח תמונות חינם

משתמשים רשומים

אימייל :
סיסמא :
שכחת את הסיסמא? I לחצו כאן להרשמה בחינם


האתר לפיתוח והדפסת תמונות און ליין -
פרינטינג-פוטו.נט הינו האתר המוביל בארץ לפיתוח תמונות והדפסה על קנבס. אנו גאים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר תוך שמירה על המחיר הנמוך בארץ וזאת כבר מהדפסת התמונה הראשונה. מהרו להזמין את התמונות האהובות עליכם. כל הזמנה המתקבלת באתר מטופלת באופן אישי על ידי אחד ממומחי הדפוס שלנו ואילו מכונות פיתוח התמונות מתוחזקות באופן יומיומי ומכוילות לתוצאות מיטביות בכל רגע נתון. מהרו להדפיס את הרגעים היפים בחייכם

שאלות נפוצות של לקוחות פיתוח והדפסת תמונות


1. על איזה נייר מודפסות התמונות? שיטת ההדפסה של שלנו היא מהחדישות ביותר בתחום פיתוח תמונות הדיגיטליות.אנו מדפיסים על נייר צילום מהאיכותיים ביותר שקיימים בשוק ומותאם במיוחד להדפסה דיגיטאלית ברזולוציה גבוהה.אנו מתחייבים לאיכות התמונות לחומרים איכותיים ולעמידות לאורך שנים. שלא כמו באתרים אחרים אשר מדפיסים על נייר שמזכיר גלויה ומתקמט מהר מאוד אנו מבטיחים מחיר תחרותי ואיכות ללא פשרות.

2. מה גודל התמונה המומלצת (גודל בפיקסלים ) אשר עלי להעביר על מנת לקבל תוצאת הדפסה מירביות? ככל שכמות הפיקסלים בתמונה רבה יותר כך תצא באיכות טובה יותר בתהליך ההדפסה. תמונות הנישלחות להדפסה בגודל תמונה של 10x15 או אך 13x18 כדאי שיהיו לפחות בגודל של 1200x1600 פיקסלים ובמשקל של לפחות 450Kb. כמו כן חשוב מאוד לוודא כי נשמר יחס בתמונה בין הרוחב והאורך של התמונה ת יחס של 3/4, היחס הסטנדרטי בעולם הצילום הדיגיטלי .

3. מהו זמן ההספקה של התמונות הנשלחות באתר?עד 30 יום. אך לרוב התמונות יוצאות למשלוח תוך עשרה ימי עסקים.

4. כיצד מתבצעת ההדפסה במקרים בהם גודל התמונה בפועל אינו תואם לגודל ההדפסה של התמונות? בהדפסת תמונות דיגיטליות חשוב מאוד לשמור על היחס בן אורך לרוחב התמונה. לדוגמא : בגודל 15*10 יחס ההדפסה הדרושהוא זהה ל1/1.5 אך לעומת זאת יחס של 3:4 (1:1.33) בתמונה דיגיטלית סטנדרטית(כפי שמצלמות רוב המצלמותהדיגיטאליות). עך כן, בזמן פיתוח התמונה, אנו תמיד פועלים בשיטת Fill כלומר התאמה של גודל התמונה להדפסה - במקריםמסויימים התמונה תחתך בשוליים התחתונים והעליונים בכדי לאפשר הדפסה וניצול השטח במלואו.

5. מהן אפשרויות התשלום אשר עומדות לרשותי בזמן ביצוע ההזמנה? לאחר העלאת התמונות למערכת ובחירת אפשריות ההדפסה ניתן לבצע את התשלום עבורהתמונות באמצעות כרטיס אשראי דרך פייפאל -PAYPAL . בפייפאל מכבדים מגוון רחב של כרטסי אשראי, בנהם ויזה,ומאסטרכארד.
בכל שאלה נוספת נשמח אם ניתן ליצור קשר במייל דרך טופס יצירת קשר.

6. כיצד ניתן ליצור קשר עם צוות האתר?כחלק ממדיניות האתר ועל מנת להוזיל בעלויות מתן שירות ומענה לשאלות הגולשים ניתן באמצעות דואר אלקטרוני בלבד. בכל שאלה ניתן לפנות באמצוע טופס יצירת קשר באתר.


בברכה צוות האתר
Printing-Photo.net


פיתוח תמונות raw פיתוח תמונות פוטושופ הדפסה על קנבס


  Google+

Psifast.com
  ..
הרשמה בחינם לאתר פיתוןח והדפסת תמונות