הדפסה על קנבס לא רק לצלמים
קבל את תמונותך מודפסות על החומרים הטובים ביותר
העלאת תמונות בצורה נוחה ויעילה
רישום לאתר פיתוח תמונות חינם

משתמשים רשומים

אימייל :
סיסמא :
שכחת את הסיסמא? I לחצו כאן להרשמה בחינם


האתר לפיתוח והדפסת תמונות און ליין -
פרינטינג-פוטו.נט הינו האתר המוביל בארץ לפיתוח תמונות והדפסה על קנבס. אנו גאים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר תוך שמירה על המחיר הנמוך בארץ וזאת כבר מהדפסת התמונה הראשונה. מהרו להזמין את התמונות האהובות עליכם. כל הזמנה המתקבלת באתר מטופלת באופן אישי על ידי אחד ממומחי הדפוס שלנו ואילו מכונות פיתוח התמונות מתוחזקות באופן יומיומי ומכוילות לתוצאות מיטביות בכל רגע נתון. מהרו להדפיס את הרגעים היפים בחייכם


Visitor ID:
חדש קריקטורה אישית מכל תמונה

זוג דמויות 20/30 דמות אחת 20/30
245 165
להזמנה להזמנה

המחירים מתיחסים לקריקטורה אישית, תמונת פורטרט.

 
הדפסת תמונות על קנבס - פיתרון מושלם לצלמים

כיום, ישנה טכנולוגיה פשוטה, המאפשרת לצלמים לקחת את העסק שלהם צעד אחד קדימה בקלות ובזול – הדפסת תמונות על קנבס. הדפסת תמונות על קנבס מאפשרת לשמור על איכות גבוהה מבלי לפגוע ברווחים. הטכנולוגיות של היום מאפשרות מקסימום איכות במינימום הוצאה. ניתן להדפיס תמונות בגדלים שונים, במהירות ובקלות. הדפסת תמונות על קנבס היא עמידה הרבה יותר מהדפסה על נייר או בריסטולים להדפסה, מה שנותן מוצר איכותי בהרבה ללקוחותיך. מבחינת עלויות לצלם, במקרים רבים, הדפסת תמונות על קנבס היא גם זולה יותר מה שמאפשר לך למקסם את הרווחים שלך. במקרים רבים ההתייחסות להדפסה על קנבס היא - הדפסה באיכות גלריה. זאת מאחר ואין לתמונות המודפסות על קנבס מסגרת מה שנותן להן מראה חזק תלת מימדי על הקיר, אשר מושך מאוד את העין. בנוסף, הדפסת תמונות על קנבס חוסך את העלויות של מסגרות, זכוכית, ומקנה לאומנות של הצלם את מרכז הבמה. ניתן בקלות להציג את תמונותיך בהדפסה על קנבס ולתת מראה עשיר ומקצועי לעבודה שלך. התייחסות זו לעבודותיך בודאי תמשוך קהל לקוחות רחב יותר ותגרור התלהבות רבה יותר מעבודתך כצלם.

הדפסת תמונות על קנבס

מעניקה לתמונה מראה מרשים והופך כל תמונה לאטרקטיבית הרבה יותר. הדפסת תמונות על קנבס יכולה להיות גם כלי שיווקי עבור צלמים של אירועים. הגדלת תמונה מחתונה, מברית או כל אירוע אחר והדפסת התמונה על קנבס כמתנה בחינם על ביצוע העסקה יכולה להיות מרגשת מאוד עבור בעלי השמחה, פשוטה מאוד עבור בעל העסק או הצלם, שמעניק בונוס ייחודי ללקוחותיו ובו בזמן, משווק את עבודתו. כצלם, תוכל להיות בטוח שלקוחותיך המרוצים יפנו לקוחות אליך, וכרטיס הביקור שלך תלוי בגדול אצלם בבית - כך שהדרך אליך קלה מתמיד. בנוסף, הדפסת תמונה על קנבס מתוך האירוע היא בונוס זול בהרבה מאשר הוזלת מחיר העסקה. בזכות הטכנולוגיות הקיימות כיום ניתן בקלות לערוך כל תמונה במחשב, להוסיף אפקטים ולנקות את התמונה כך שתהיה בדיוק מה שרצית, ואז להדפיס אותה בכמה עותקים שרק תרצה. יתרון נוסף הוא שאף פעם לא יגמר לך המלאי! ברגע שמתקבלת הזמנה אצלך - אתה מיד מדפיס עותק נוסף, אין סכנה של מלאי של תמונות שלא יימכר או של עלות שלא תכוסה. הדפסת תמונות על קנבס עושה אותך לצלם מקצועי בהרבה עם היצע איכותי וזמין בהרבה.

  Google+

Psifast.com
  ..
הרשמה בחינם לאתר פיתוןח והדפסת תמונות